BMW 428 súlya
A BMW 428 üres tömege hatással van az üzemanyag hatékonyságára, kezelhetőségére és általános vezetési élményére. Egy nehezebb 428 lehet, hogy stabilabb utazást biztosít és jobban kezelhető rossz időjárási körülmények között, de valószínűleg több üzemanyagra lesz szüksége és lassabb gyorsulással rendelkezik.
Másrészről, egy könnyebb BMW 428 lehet büszke jobb üzemanyag-fogyasztásra és gyorsabb gyorsulásra, bár lehet, hogy csökkent stabilitással és kevesebb vezetési ellenőrzéssel rendelkezik az úton.
A legkönnyebb BMW 428 2016-ben készült, súlya 3450 fontos font volt. A legnehezebb modell pedig 2016-ben gördült le a gyártósorról, saját tömege 4160 fontos font.
Vizsgálja meg az alábbi adatokat, és hasonlítsa össze, hogy más BMW 428 testtömegparaméterek, mint a bruttó járműtömeg (GVWR) és a teherbírás változtak-e generációk között.
Quick weight overview
| Specification | Value |
|---|---|
| Súly a járdaszélén | 3,450–4,160 lbs range |
| GVWR | 4,340–4,895 lbs range |
| Terhelés | 680–840 lbs range |
| Model years | 2014–2016 |
| Configurations | 12 recorded |
BMW 428 weight by year
| Év | Súly a járdaszélén | GVWR | Terhelés | Details |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 3,450–4,160 lbs range | 4,385–4,895 lbs range | 680–790 lbs range | View |
| 2015 | 3,470–4,125 lbs range | 4,340–4,760 lbs range | 720–840 lbs range | View |
| 2014 | 3,470–4,125 lbs range | 4,340–4,760 lbs range | 720–840 lbs range | View |
BMW 428 curb weight history
Each mark is the lowest and highest recorded curb weight for that model year. A single point means those records match. Years without curb weight are omitted, and gaps are not connected.
-
2016 BMW 428
Súly a járdaszélén 3,450–4,160 lbs range Bruttó jármű tömeghatár (GVWR) 4,385–4,895 lbs range Terhelés 680–790 lbs range Configurations 4 recorded Towing, cargo volume, and fuel tank
Maximális vontatási kapacitás 7,000–8,000 lbs Üzemanyagtartály 15.80 gallons 4 recorded configurations
Configuration Motor Drivetrain Súly a járdaszélén GVWR Terhelés i 2dr Rear-wheel Drive Coupe 2.0L I-4 rear-wheel 3,450 lbs 4,385 lbs 790 lbs i SULEV 2dr Rear-wheel Drive Convertible 2.0L I-4 rear-wheel 3,995 lbs 4,770 lbs 680 lbs i xDrive SULEV 2dr All-wheel Drive Convertible 2.0L I-4 all wheel 4,160 lbs 4,895 lbs 680 lbs i xDrive SULEV 2dr All-wheel Drive Coupe 2.0L I-4 all wheel 3,645 lbs 4,540 lbs 790 lbs -
2015 BMW 428
Súly a járdaszélén 3,470–4,125 lbs range Bruttó jármű tömeghatár (GVWR) 4,340–4,760 lbs range Terhelés 720–840 lbs range Configurations 4 recorded Towing, cargo volume, and fuel tank
Maximális vontatási kapacitás 7,000–8,000 lbs Üzemanyagtartály 15.80 gallons 4 recorded configurations
Configuration Motor Drivetrain Súly a járdaszélén GVWR Terhelés i 2dr Rear-wheel Drive Convertible 2.0L I-4 rear-wheel 3,965 lbs 4,760 lbs 720 lbs i 2dr Rear-wheel Drive Coupe 2.0L I-4 rear-wheel 3,470 lbs 4,340 lbs 840 lbs i xDrive 2dr All-wheel Drive Convertible 2.0L I-4 all wheel 4,125 lbs Unavailable Unavailable i xDrive 2dr All-wheel Drive Coupe 2.0L I-4 all wheel 3,635 lbs 4,540 lbs 840 lbs -
2014 BMW 428
Súly a járdaszélén 3,470–4,125 lbs range Bruttó jármű tömeghatár (GVWR) 4,340–4,760 lbs range Terhelés 720–840 lbs range Configurations 4 recorded Towing, cargo volume, and fuel tank
Maximális vontatási kapacitás 3,740 lbs Üzemanyagtartály 15.80 gallons 4 recorded configurations
Configuration Motor Drivetrain Súly a járdaszélén GVWR Terhelés i 2dr Rear-wheel Drive Convertible Unavailable Unavailable 3,965 lbs 4,760 lbs 720 lbs i 2dr Rear-wheel Drive Coupe Unavailable Unavailable 3,470 lbs 4,340 lbs 840 lbs i xDrive 2dr All-wheel Drive Convertible Unavailable Unavailable 4,125 lbs Unavailable Unavailable i xDrive 2dr All-wheel Drive Coupe Unavailable Unavailable 3,635 lbs 4,540 lbs 840 lbs
Összehasonlítás BMW 428 Súly
An exact difference is shown only when both sides are a single recorded value. Ranges describe different configurations and are not subtracted.
Find my exact configuration
Choose a recorded configuration to see the curb weight, GVWR, and payload stored for that record. Values are not mixed from other trims.
Select a configuration, or open a model year above. The configuration name is the recorded trim, cab, bed, and drivetrain title when the source includes them.
How much weight can I carry?
Estimated remaining payload = payload rating − passengers − cargo − accessories − tongue weight. Ratings vary by equipment and configuration. Use the figure on the certification label when this field is empty. A positive result is not proof that driving or towing is safe. GVWR, axle ratings, trailer ratings, and the owner’s manual still apply, and they take precedence over catalog figures.
What the weight terms mean
Súly a járdaszélén
Curb weight is the vehicle weight under the manufacturer measurement definition, without cargo or passengers.
Bruttó jármű tömeghatár (GVWR)
GVWR is the manufacturer maximum permitted loaded vehicle weight.
Terhelés
Payload is the rated capacity for occupants, cargo, and other loads. It depends on the exact configuration.
Vonókapacitás
Towing capacity is a trailer weight rating. It is not the same as payload.
BMW 428 specifikációk
Összehasonlítás
Teljesítmény
| 0-100 idők |
Külső
| Kerekek |
| Wheel Interchange |
| Izzók |
| Méretek |
| Elsődleges talajmagasság |
| Súly |
Belső tér
| Hangszóró mérete |
Karbantartás
| Vonókapacitás |
| Ablaktörlő mérete |
| Üzemanyagtartály mérete |
| Biztonsági besorolások |
| Manuals |
| mpg |