Váha Bentley Mulsanne

Hmotnost vozidla Bentley Mulsanne ovlivňuje spotřebu paliva, ovladatelnost a celkový zážitek z jízdy. Těžší Mulsanne může mít stabilnější jízdu a lépe se ovládat za nepříznivých povětrnostních podmínek, ale zároveň může vyžadovat více paliva a mít pomalejší zrychlení.

Na druhou stranu, lehčí Bentley Mulsanne se může pochlubit lepším MPG a rychlejším zrychlením, i když může také mít sníženou stabilitu a menší kontrolu na silnici.

Nejlehčí model Bentley Mulsanne byl vyroben v roce 2014 s hmotností 5699 libry liber. A nejtěžší model opustil výrobní linku v roce 2019 s hmotností 6019 libry liber jako hmotnost při stání.

Prozkoumejte níže uvedená data a porovnejte, jak se změnily jiné parametry hmotnosti karoserie Bentley Mulsanne, jako je celková hmotnost vozidla (GVWR) a kapacita užitečného zatížení, mezi generacemi.

Quick weight overview

Bentley Mulsanne recorded specifications
Specification Value
Hmotnost vozidla na vozovce 5,699–6,019 lbs range
GVWR 6,812–7,055 lbs range
Užitečné zatížení Unavailable
Model years 2011–2020
Configurations 15 recorded

Bentley Mulsanne weight by year

Newest model years first. Ranges cover the configurations on file for that year.
Rok Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení Details
2020 5,919 lbs 7,055 lbs Unavailable View
2019 5,919–6,019 lbs range 7,055 lbs Unavailable View
2018 5,976–5,977 lbs range 7,055 lbs Unavailable View
2017 6,019 lbs 7,055 lbs Unavailable View
2016 5,919–5,977 lbs range 7,055 lbs Unavailable View
2015 5,919 lbs 7,055 lbs Unavailable View
2014 5,699 lbs 6,812 lbs Unavailable View
2013 5,699 lbs 6,812 lbs Unavailable View
2012 5,699 lbs 6,812 lbs Unavailable View
2011 5,699 lbs 6,812 lbs Unavailable View

Bentley Mulsanne curb weight history

Each mark is the lowest and highest recorded curb weight for that model year. A single point means those records match. Years without curb weight are omitted, and gaps are not connected.

6,044.605,673.402011: 5,699 lbs20112012: 5,699 lbs20122013: 5,699 lbs20132014: 5,699 lbs20142015: 5,919 lbs20152016: 5,919–5,977 lbs20162017: 6,019 lbs20172018: 5,976–5,977 lbs20182019: 5,919–6,019 lbs20192020: 5,919 lbs2020
  • 2020 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 5,919 lbs
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 7,055 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 2 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Maximální nákladový prostor 15.70 cu.ft.
    Palivová nádrž 25.40 galony
    2 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base 4dr Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 5,919 lbs 7,055 lbs Unavailable
    Speed 4dr Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 5,919 lbs 7,055 lbs Unavailable
  • 2019 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 5,919–6,019 lbs range
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 7,055 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 3 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Maximální nákladový prostor 15.70 cu.ft.
    Palivová nádrž 25.40 galony
    3 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base 4dr Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 5,919 lbs 7,055 lbs Unavailable
    Base Ext WB Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 6,019 lbs 7,055 lbs Unavailable
    Speed 4dr Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 5,919 lbs 7,055 lbs Unavailable
  • 2018 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 5,976–5,977 lbs range
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 7,055 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 2 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Maximální nákladový prostor 15.70 cu.ft.
    Palivová nádrž 25.40 galony
    2 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base 4dr Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 5,976 lbs 7,055 lbs Unavailable
    Speed 4dr Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 5,977 lbs 7,055 lbs Unavailable
  • 2017 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 6,019 lbs
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 7,055 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 1 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Maximální nákladový prostor 15.80 cu.ft.
    Palivová nádrž 25.40 galony
    1 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base Ext WB Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 6,019 lbs 7,055 lbs Unavailable
  • 2016 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 5,919–5,977 lbs range
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 7,055 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 2 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Palivová nádrž 25.40 galony
    2 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base 4dr Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 5,919 lbs 7,055 lbs Unavailable
    Speed 4dr Sedan 6.8L V-8 rear-wheel 5,977 lbs 7,055 lbs Unavailable
  • 2015 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 5,919 lbs
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 7,055 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 1 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Palivová nádrž 25.40 galony
    1 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base 4dr Sedan Unavailable Unavailable 5,919 lbs 7,055 lbs Unavailable
  • 2014 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 5,699 lbs
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 6,812 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 1 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Palivová nádrž 25.40 galony
    1 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base 4dr Sedan Unavailable Unavailable 5,699 lbs 6,812 lbs Unavailable
  • 2013 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 5,699 lbs
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 6,812 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 1 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Palivová nádrž 25.40 galony
    1 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base 4dr Sedan Unavailable Unavailable 5,699 lbs 6,812 lbs Unavailable
  • 2012 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 5,699 lbs
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 6,812 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 1 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Palivová nádrž 25.40 galony
    1 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base 4dr Sedan Unavailable Unavailable 5,699 lbs 6,812 lbs Unavailable
  • 2011 Bentley Mulsanne

    Hmotnost vozidla na vozovce 5,699 lbs
    Hrubá hmotnost vozidla (GVWR) 6,812 lbs
    Užitečné zatížení Unavailable
    Configurations 1 recorded
    Towing, cargo volume, and fuel tank
    Maximální tažná kapacita 999 lbs
    Palivová nádrž 25.40 galony
    1 recorded configurations
    Configuration Motor Drivetrain Hmotnost vozidla na vozovce GVWR Užitečné zatížení
    Base 4dr Sedan Unavailable Unavailable 5,699 lbs 6,812 lbs Unavailable

Srovnat Bentley Mulsanne Hmotnost

An exact difference is shown only when both sides are a single recorded value. Ranges describe different configurations and are not subtracted.

Year A

Year B

Find my exact configuration

Choose a recorded configuration to see the curb weight, GVWR, and payload stored for that record. Values are not mixed from other trims.

Select a configuration, or open a model year above. The configuration name is the recorded trim, cab, bed, and drivetrain title when the source includes them.

How much weight can I carry?

Estimated remaining payload = payload rating − passengers − cargo − accessories − tongue weight. Ratings vary by equipment and configuration. Use the figure on the certification label when this field is empty. A positive result is not proof that driving or towing is safe. GVWR, axle ratings, trailer ratings, and the owner’s manual still apply, and they take precedence over catalog figures.

Enter a payload rating to estimate remaining capacity.

What the weight terms mean

Hmotnost vozidla na vozovce

Curb weight is the vehicle weight under the manufacturer measurement definition, without cargo or passengers.

Hrubá hmotnost vozidla (GVWR)

GVWR is the manufacturer maximum permitted loaded vehicle weight.

Užitečné zatížení

Payload is the rated capacity for occupants, cargo, and other loads. It depends on the exact configuration.

Nosnost při tažení

Towing capacity is a trailer weight rating. It is not the same as payload.



Specifikace Bentley Mulsanne
Srovnat

Výkon

Časy zrychlení 0-100

Exteriér

Kola
Wheel Interchange
Žárovky
Rozměry
Výška podvozku
Hmotnost

Interiér

Velikost reproduktorů

Údržba

Nosnost při tažení
Velikost stěračů
Velikost nádrže na plyn
Prostor pro náklad
Bezpečnostní hodnocení
mpg