GMC Envoy motor teljesítménye és nyomatéka összehasonlítása minden felszereltségi szinten
A GMC Envoy lóerő és nyomaték kimenete a motor specifikációitól és üzemanyagtól függ. Hasonlítsa össze a motor teljesítményadatait, hogy megtalálja a legjobb GMC Envoy évet lóerő, nyomaték vagy gyorsulás alapján.
GMC Envoy power overview
Ranges combine recorded engines. They are not one vehicle. The source figures are labeled HP. Kilowatts below use 1 HP = 0.7457 kW and are not a claim that the source is metric PS. Torque labeled lb/ft converts as 1 lb-ft = 1.3558 Nm.
- Recorded horsepower 190 HP
- Recorded torque 250 lb-ft
- 10 model years (1999–2009)
- 4 distinct recorded engines
- Highest single recorded horsepower 2000 Chevrolet / 90° V6 engine / Generation 5 / L35; 1999 Chevrolet / 90° V6 engine / Generation 5 / L35
Find an engine
Compare two engines
Horsepower by year
Each bar is that year’s recorded minimum and maximum. Bars are not connected.
Horsepower vs. torque
Horsepower and torque are different measurements. Horsepower describes work over time. Torque describes rotational force. Neither number by itself says how fast a vehicle accelerates.
Fedezze fel a GMC Envoy modellévek lóerőjét
Egyedi kiegészítők
-
2009 GMC Envoy
- General Motors / Atlas / Vortec 4200 / LL8
- Hengerűrtartalom – 4.2L I-6
- 0-100 km/h – 6.10 - 7.60 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.60 - 15.50 másodperc
- General Motors / Small-Block Engines / LS / LH6
- Hengerűrtartalom – 5.3L V-8
- 0-100 km/h – 6.10 - 7.60 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.60 - 15.50 másodperc
-
2008 GMC Envoy
- General Motors / Atlas / Vortec 4200 / LL8
- Hengerűrtartalom – 4.2L I-6
- 0-100 km/h – 6.10 - 7.60 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.60 - 15.50 másodperc
- General Motors / Small-Block Engines / LS / LH6
- Hengerűrtartalom – 5.3L V-8
- 0-100 km/h – 6.10 - 7.60 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.60 - 15.50 másodperc
-
2007 GMC Envoy
- General Motors / Atlas / Vortec 4200 / LL8
- Hengerűrtartalom – 4.2L I-6
- 0-100 km/h – 6.00 - 7.60 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.60 - 15.50 másodperc
- General Motors / Small-Block Engines / LS / LH6
- Hengerűrtartalom – 5.3L V-8
- 0-100 km/h – 6.00 - 7.60 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.60 - 15.50 másodperc
-
2006 GMC Envoy
- General Motors / Atlas / Vortec 4200 / LL8
- Hengerűrtartalom – 4.2L I-6
- 0-100 km/h – 6.00 - 7.60 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.60 - 15.50 másodperc
- General Motors / Small-Block Engines / LS / LH6
- Hengerűrtartalom – 5.3L V-8
- 0-100 km/h – 6.00 - 7.60 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.60 - 15.50 másodperc
-
2005 GMC Envoy
- General Motors / Atlas / Vortec 4200 / LL8
- Hengerűrtartalom – 4.2L I-6
- 0-100 km/h – 6.60 - 7.70 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.70 - 15.80 másodperc
- General Motors / Small-Block Engines / LS / LH6
- Hengerűrtartalom – 5.3L V-8
- 0-100 km/h – 6.60 - 7.70 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 14.70 - 15.80 másodperc
-
2004 GMC Envoy
- General Motors / Atlas / Vortec 4200 / LL8
- Hengerűrtartalom – 4.2L I-6
- 0-100 km/h – 6.60 - 7.80 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 15.00 - 15.80 másodperc
- General Motors / Small-Block Engines / LS / LM4
- Hengerűrtartalom – 5.3L V-8
- 0-100 km/h – 6.60 - 7.80 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 15.00 - 15.80 másodperc
-
2003 GMC Envoy
- General Motors / Atlas / Vortec 4200 / LL8
- Hengerűrtartalom – 4.2L I-6
- 0-100 km/h – 6.80 - 7.90 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 15.10 - 16.00 másodperc
- General Motors / Small-Block Engines / LS / LM4
- Hengerűrtartalom – 5.3L V-8
- 0-100 km/h – 6.80 - 7.90 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 15.10 - 16.00 másodperc
-
2002 GMC Envoy
- General Motors / Atlas / Vortec 4200 / LL8
- Hengerűrtartalom – 4.2L I-6
- 0-100 km/h – 7.25 - 7.30 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 15.95 - 16.00 másodperc
-
2000 GMC Envoy
- Chevrolet / 90° V6 engine / Generation 5 / L35
- Lóerő – 190 hp
- Nyomaték – 250 lb/ft
- Hengerűrtartalom – 4.3L V-6
- 0-100 km/h – 7.25 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 15.95 másodperc
-
1999 GMC Envoy
- Chevrolet / 90° V6 engine / Generation 5 / L35
- Lóerő – 190 hp
- Nyomaték – 250 lb/ft
- Hengerűrtartalom – 4.3L V-6
- 0-100 km/h – 7.25 másodperc
- 1/4 mérföld idő – 15.90 másodperc
Gyakran Ismételt Kérdések
Mennyi lóerővel rendelkezik a GMC Envoy?
A leggyengébb Envoy autók 190 lóerővel rendelkeznek, míg a legteljesebb modellek évesen akár 190 lóerőt is elérhetnek.
Melyik Envoy rendelkezik a legtöbb lóerővel?
A 2000-es GMC Envoy 190 lóerővel rendelkezik a motorháztető alatt, ez eddig a legteljesebb.
Gyors a GMC Envoy?
A GMC Envoy egy gyors autó, amelynek legnagyobb teljesítménye 190 lóerő, és mindössze 6.00 másodperc alatt gyorsul fel 0-60 km/h-ra.
Hogyan növelheted a GMC Envoy lóerőjét?
Az azt hiszem, hogy mindannyiunkban felmerült már legalább egyszer az a kérdés, hogy autónk képes-e gyorsabban menni. És az igazság az, hogy igen, képes rá. Növelheti a GMC Envoy teljesítményét - különböző módosítások telepítése segíthet az erő növelésében. Mindez attól függ, hogy mennyi pénzt szán a kezdeti költségvetésre és mennyi pénzt hajlandó befektetni az autója motorházteteje alá.
Előkészítettünk Önnek egy különböző költségvetésű különböző módosítások listáját, amelyek valahogy agresszívebben fogják hangosabban dörrenteni GMC Envoy autóját.
$0-$100 Módosítások
Egy 100 dolláros költségvetéssel a végezhető módosítások korlátozottak. Azonban néhány költségvetésbarát módosítás, amelyek segíthetnek a jármű teljesítményének javításában:
- Légszűrő fejlesztése: Egy magas teljesítményű légszűrő javíthatja a motorba áramló levegőáramot és növelheti a lóerőt, gyakran kevesebb mint 50 dollárért.
- Gyújtógyertya fejlesztése: A magas teljesítményű gyújtógyertyákra történő fejlesztés javíthatja a égés hatékonyságát és növelheti az erőt, gyakran kevesebb mint 50 dollárért.
- Teljesítménymódosító. Egy motor teljesítménymódosító (más néven motorhangoló vagy teljesítménychip) egy elektronikus eszköz, amely csatlakozik egy autó diagnosztikai portjához, és módosítja a motorvezérlő egység (ECU) beállításait a motor teljesítményének javítása érdekében. A motor teljesítménymódosító optimalizálhatja a motor üzemanyag- és gyújtásparamétereit, javíthatja a gázreakciót és eltávolíthatja a gyári korlátozásokat, ezzel növelve a lóerőt.
- ECU tuning: A motorvezérlő egység (ECU) egyszerű átprogramozása költséghatékony módszer lehet a motorból további teljesítmény kinyerésére, árak kezdődnek körülbelül 100 dollárnál.
- Throttle body spacer telepítése. A gázpedál testtérfogat-növelő elmélete szerint a gázpedál lapátja és a szívócső közötti növekvő távolság nagyobb plénum térfogatot teremt, amely lehetővé teszi a több levegő bejutását a motorba. A növekvő levegőáramlásnak feltételezik, hogy növeli a lóerőt és a forgatónyomatékot, különösen a közepes és magas fordulatszám-tartományban.
A dugattyútávolság spacer költsége változhat a gépkocsi típusától és modelljétől függően, valamint a spacer anyagától és tervezésétől. Általában az árak körülbelül 50 és 150 dollár között mozoghatnak. - A jármű rendszeres karbantartása.Nincs olyan konkrét termék ebben a kategóriában, amit ajánlani tudnánk Önnek.Azonban fontos megjegyezni, hogy a GMC Envoy teljesítménye közvetlenül összefügg azzal, hogy mennyire gondoskodik róla.Ha hiba van az autódban, az megakadályozza, hogy gyorsulj és élvezd az utazást.Ezért tanácsunk az, hogy gondoskodj a GMC Envoy-edről: cseréld ki az olajat, szűrőket, gyújtógyertyákat időben, győződj meg arról, hogy minden rendben van, nincs látható kár sehol, és akkor az autó ki fogja adni az összes teljesítményét, amit a motorháztető alatt rejt.
$101-$500 Módosítások
Egy 500 dolláros költségvetéssel több módosítás válik elérhetővé. Itt vannak néhány javaslat:
- Hűtőlevegő beömlő: Egy hűtőlevegő beömlő rendszer javíthatja a motor légáramlását és növelheti a teljesítményt, általában körülbelül 200 dollárért.
- Kipufogórendszer fejlesztése: A teljesítményt növelő kipufogórendszerre váltás javíthatja a kipufogógáz áramlását és növelheti a lóerőt, árak kezdődnek kb. 300 dollártól.
- ECU tuning: Egy átfogóbb ECU átprogramozás, amely magában foglalja a tüzelőanyag és gyújtásidőzítés beállításait, hatékonyabb módszer lehet a további teljesítmény kibontására, árak kezdődnek körülbelül 300 dollártól.
$501+ Módosítások
Ha korlátlan költségvetéssel rendelkezik, akkor a módosítások terén a GMC Envoy teljesítményének javítására számtalan lehetőség áll rendelkezésre. Íme néhány javaslat:
- Szuperfeltöltő vagy turbófeltöltő: Egy szuperfeltöltő vagy turbófeltöltő hozzáadása a motorhoz jelentősen növelheti a teljesítményt, gyakran 50% vagy annál is többet. Az ilyen fejlesztések ára több ezer és több tízezer dollár között változhat, attól függően, hogy milyen bonyolultsággal és terjedelemben történik az beépítés.
- Motorcsere: Az erősebb motorral történő cserélés, például egy nagyobb lökettérfogatú vagy nagyobb teljesítményű változattal, hatékony módszer lehet az erő növelésére. A motorcsere árai nagyon változóak lehetnek a gépjármű márkája és modellje, valamint a beépítés bonyolultsága alapján.
- Nitrogén-oxid befecskendezés: Nitrogén-oxid befecskendezés ideiglenesen növelheti az erőt, alapvető rendszer esetén árak kezdődnek kb. 1 000 dollártól.
Nitrogén-oxid (Nitro)
GMC Envoy specifikációk
Összehasonlítás
Teljesítmény
| Motor |
| 0-100 idők |
| Lóerő |
Külső
| Kerekek |
| Wheel Interchange |
| Izzók |
| Méretek |
| Elsődleges talajmagasság |
| Súly |
Belső tér
| Kormánykerék mérete |
| Hangszóró mérete |
Karbantartás
| Vonókapacitás |
| Olajtartály kapacitása |
| Ablaktörlő mérete |
| Biztosítékok |
| Üzemanyagtartály mérete |
| Akkumulátor mérete |
| Biztonsági besorolások |
| Panaszok |
| Manuals |
| mpg |